Laser do usuwania rdzy gdzie kupić?

O firmie

FLASER sp. z o.o. jest firmą, która zajmuje się produkcją laserów przeznaczonych do bezdotykowego usuwania powłok za pomocą ablacji. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów oraz usług serwisowych. Mamy odpowiednią wiedzę oraz technologię i dążymy do tego, aby stać się jednym z wiodących producentów laserów czyszczących.

Posiadamy szeroką ofertę przemysłowych laserów impulsowych średnich i wysokich mocy. Świadczymy także usługi posprzedażowe zarówno dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm, jak również międzynarodowych korporacji. Operacje usuwania różnorakich powłok możemy wykonywać szybciej i dokładniej za pomocą laserów FLASER. Zapewniamy, że nasze urządzenia są niezawodne, efektywne oraz produkują mniej odpadów. Zapewniamy wsparcie serwisowe przez cały czas użytkowania naszych produktów.

O laserach FLASER

Nasza oferta obejmuje niezliczone obszary procesów aplikacyjnych w wielu branżach, w tym w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, konserwacji zabytków, przemyśle ciężkim i wielu innych.

Nasze produkty powstały na bazie doświadczenia firm świadczących usługi czyszczenia laserem, dlatego tworzymy maszyny, które w 100% spełniają wymagania klientów oraz wyróżniają się praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych i usługowych, które są poszukiwane na rynku.

Laser do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni
Flaga Polski

Polski produkt

Wszystkie lasery FLASER zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce. Zatrudniamy najlepszych inżynierów i techników, a także rozwijamy zaawansowane technologie, aby ciągle ulepszać nasze produkty. Zależy nam na wykorzystaniu najlepszych innowacyjnych europejskich osiągnięć inżynieryjnych a wszystko po to, żeby uzyskać jak najwyższy poziom jakości produktu.

Ponadto koncentrujemy się na utrzymaniu jak największej wewnętrznej produkcji, począwszy od podzespołów, po produkcję własnego oprogramowania. Niezależnie od urządzenia, wszystkie nasze maszyny są zgodne z najwyższymi standardami technicznymi i produkcyjnymi. Bez względu na branżę lub potrzeby jesteśmy przygotowani do podjęcia wyzwań i znalezienia praktycznych rozwiązań opartych na technologii laserowej "Made In Poland".

Szkolenia i kursy

Zapewniamy kompleksowe kursy szkoleniowe, których celem jest zapewnienie pełnego przeglądu poszczególnych funkcji urządzeń, szczegółowego tematu ablacji oraz aplikacji lasera.

Ponadto, na Państwa życzenie, możemy przygotować kursy dostosowane do Państwa potrzeb. Nasze materiały szkoleniowe są podzielone na "moduły", można je łatwo połączyć w celu stworzenia bardziej kompleksowych kursów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Obsługa